Stabiilsed plusskraadid soosivad õue töid. Lisaks kõigele muule tasuks majapidamises üle vaadata ka välitrepid, mis talvekülmade ning vihma- ja lumesaju käes võivad olla kahjustada saanud.

Olemasoleva trepi eluea pikendamiseks on nutikas katta see graniidist plaatidega, mis lisaks silmailule on ka ilmastikule vastupidavad ning õige hoolduse korral püsib trepp kaunina aastakümneid ( miks mitte sadu ). Sealjuures peaks siiski üle kontrollima, et trepi aluspind, kuhu plaadid kinnitatakse, oleks tasane ning stabiilne. Sama kehtib muidugi ka uute treppide ehitamisel.

Graniitplaate on olemas erinevate pinnatöötlusega, kuid välitreppide peal kasutatakse enamasti karestatud pinnaga kivi, et see lume ja vihma korral jala all libe ei oleks. Trepi visuaalse poole huvitavamaks muutmiseks kasutatakse vahel varbakivina poleeritud pinnaga kivi ning trepiastmena põletatud kivi, samuti ei pruugi astmeplaat ning varbakivi olla tingimata sama tooni.

Graniidi toorikutest lõikame välja täpselt sellised detailid nagu vaja, mistõttu palume täpsema hinnakalkulatsiooni saamiseks esitada meile orienteeruvate mõõtudega visioon.

Küsi hinnapakkumist