alt

MEIST

Saame tuttavaks

AS Kivisepad on 2001. aastal asutatud ettevõte, mille tegevus-alaks on loodusliku kivi töötlemine ning eesmärgiks on kvaliteetsete toodete pakkumine konkurentsivõimeliste hindadega.

Lisaks looduskivist, peamiselt marmorist ja graniidist, kamina- ja ahjudetailide valmistamisele on üheks nõutumaks tootegrupiks kujunenud erinevad töötasapinnad köökidesse, vannitubadesse ja mujale. Toodangut turustatakse Eestisse, Soome, Rootsi ja Norra.

alt

AS Kivisepad ladu sisaldab laias valikus erinevaid graniite ja marmoreid, aga ka graniidi ja marmori baasil valmistatud kunstkive. Meie laos on pidevalt olemas ligi 40 erinevat kivi, mis pärinevad peamiselt Itaaliast ja Soomest, aga ka mujalt maailmast, nagu näiteks Indiast ja Iisraelist.

Omame otsekontakte toormaterjalide tarnijate ning usaldusväärstete partneritega üle maailma, tänu millele saame pakkuda klientidele ka selliseid kive, mida meie tavavalik hetkel ei sisalda. Looduskivi on oma kordumatu ilu- erakordselt mitmekesine materjal, mille struktuur, mustrid ja värvitoonid on loodusjõudude mõjul miljonite aastate vältel välja kujunenud

Läbi aastatuhandete on inimesi paelunud graniidi ja marmori dekoratiivsus, kulumis- ja külmakindlus ning kordumatu värvi- ja mustrigamma. Tänapäevalgi on raske leida looduslikule kivile võrdset vastast, mis suudaks temaga võistelda elegantsuses ja tugevuses ning mis on samas inimsõbralikult allergiavaba ja ökoloogiline.

Iga klient on eriline

Iga kivitasapind on omaette projekt, mistõttu teeme oma klientidele personaalse pakkumise, arvestades tema soove, vajadusi ning võimalusi. Samuti omame pikaajalist kogemust nii eksklusiivsete eritellimuste, kui ka soodsate standard- ja suurtellimuste täitmisel. Lisaks teeme pidevalt koostööd arhitektide, sisekujundajate ning disaineritega.

Kiviseppade kontoris, mis asub tehasega ühes majas on võimalik kohapeal tutvuda väga paljude erinevate kivipindadega. Pakume köögitasapindu, vannitoatasapindu, karestatud pinda treppidele, kaminakive, mosaiike ning teisi lahendusi kõik võimalikesse kohtadesse, kus saab kasutada kivi. Küsida võib julgelt ka kõige pöörasemate ideede kohta!

Meie kontor
ja tootmishoone

Tartu

Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)