alt

TEIE USALDUSVÄÄRNE CAESARSTONE’I PARTNER EESTIS

Teie usaldusväärne Caesarstone’i partner Eestis

Caesarstone kivi valmistaja, Caesarstone Ltd., leiab oma juured kauni Iisraeli rannikuäärse küla Sdot Yamis, kus nad oma alustest peale on pühendunud tipptasemel kvartsist interjööri lahenduste loomisele. Tänu oma jätkuvale pühendumusele kvaliteedile ja innovatsioonile on nad saavutanud tunnustuse kogu maailmas.

Koos peakorteri asukohaga Iisraelis on Caesarstone rajanud tootmisrajatised mitmes kohas üle maailma, sealhulgas ka USA-s, kus asub nende uhke tehas Richmond Hillis, Georgias. See rahvusvaheline laienemine ja investeeringud on kinnitanud nende püüdlust pakkuda maailmale kauneid ja vastupidavaid kvartsist töötasapindu ning interjööri lahendusi.

Caesarstone Ltd. on uhkelt kaubeldav NASDAQ-i börsil alates 2012. aastast, mis on tunnistus nende maailmaülestest saavutustest ja mainest usaldusväärse kvartskivi tootjana. Nende rahvusvaheline haaratus ja kohustus kvaliteedile muudavad nad liidriks interjööri disainimaailmas, pakkudes inimestele võimalust muuta oma kodud ja ruumid kauniks ning vastupidavaks.

Caesarstone on end tõestanud, kui kõige usaldusväärsem kvartskivi tootja, kellel on üle 30-aastane kogemus. Eesmärk on pakkuda mitte ainult silmapaistvat disaini vaid ka tooteid, mis peavad vastu aja ja igapäevase kasutuse katsumustele. Unikaalne segu peenest disainist ja ülimast vastupidavusest muudab Caesarstone’i esimeseks valikuks nii kodu- kui ka äriruumidele.

Kvartsi eelised

Mis on kvarts?

Caesarstone kvartskivi on kvaliteetne ja innovatiivne tööpindade ja interjööri materjal, mis on valmistatud looduslikest kvartskristallidest, vaigust ja pigmentidest. See on loodud spetsiaalselt selleks, et ühendada kaunis disain ja usaldusväärne vastupidavus.

Caesarstone kvartskivi valmistatakse kõrgel temperatuuril ja surve all, mis muudab selle tihedaks ja mittepoorseks materjaliks. Selle tulemusena on see vastupidav kriimustustele, plekkidele ja kuumusele ning sobib suurepäraselt köögi- ja vannitoatöötasapindadeks, aga ka muudeks sisekujundusprojektideks.

Söögilaud

Millised on kvartsi omadused?

Vastupidavus: Caesarstone kivi on äärmiselt vastupidav kriimustustele, plekkidele ja kuumusele. See on ideaalne valik köögi– ja vannitöötasapindade jaoks, kus nõutakse tugevat ja vastupidavat materjali.

Mittepoorsus: Tänu oma tihedale struktuurile on Caesarstone mittepoorne materjal, mis muudab selle vastupidavaks vedelike imamisele ja bakteritele. See omadus teeb selle hügieeniliseks valikuks köögi- ja vannitoapindadele.

Esteetika: Caesarstone pakub laia valikut erinevaid värve, mustreid ja tekstuure, mis võimaldavad individuaalset kohandamist vastavalt disainieelistustele. Saate luua interjööri, mis peegeldab teie isikupära ja stiili.

Lihtne hooldus: Caesarstone kivi on lihtsasti hooldatav. See ei vaja erilist hoolt ega erilisi puhastusvahendeid, et säilitada oma välimust ja vastupidavust.

Keskkonnasõbralikkus: Caesarstone on pühendunud keskkonnaalasele vastutusele ja kasutab tootmisprotsessis jätkusuutlikke meetodeid ning kvaliteetseid mineraale.

Mitmekülgsus: Caesarstone kivi saab kasutada mitmel viisil sealhulgas töötasapindadel, seinakividel, vannitoapindadel, seinakatetel ja isegi mööblil. See võimaldab loovust ja paindlikkust oma sisekujundusprojektides.

Kvarts

Valikus on erineva paksusega kiviplaadid – 20mm ja 30mm. See võimaldab meil valida vastavalt oma vajadustele ja eelistustele – kas soovime õhukest ja elegantset või tugevat ja vastupidavat pinda.

Kvartsil on kahe näo ilu. Ühelt poolt võime nautida säravaid ja peegeldavaid poleeritud pindu, mis toovad esile kvartsi loomuliku sära ja säilitavad oma elegantsi aastaid. Teiselt poolt on olemas matt pind, mis loob rahuliku ja pehme atmosfääri ning on eriti populaarne kaasaegses minimalistlikus disainis.

Värvivalik on lai ja rikkalik, pakkudes võimalust valida just need toonid, mis kajastavad isikupära ja stiili. Erinevad mustrid ja tekstuurid lisavad lõpmatuid võimalusi, mis võivad luua ruumi iseloomu ja soojust.

Kvartskivi toorikud on mõõtmetelt suurepärased, millest enamik on 3040×1440 mm ning saadaval nii 20mm, kui ka 30mm paksustena. Lisaks leidub erilisi suurtoorikuid, mille mõõtmed ulatuvad muljetavaldavalt 3240×1640 mm-ni ja mis on saadaval vaid 20mm paksused. See annab meile võimaluse realiseerida suurejoonelisi ja innovatiivseid projekte ning muuta kodud ja ruumid unikaalseks ja eriliseks paigaks, kus ilu ja funktsionaalsus käivad käsikäes.

Keraamika

Keraamilised kivimaterjalid on muutunud üha populaarsemaks kodusisustajate seas ning neid kasutatakse laialdaselt nii sise- kui välitingimustes. Keraamilised kivimaterjalid on suurepäraste tooteomadustega ning laia värvitoonide ja mustrite valikuga.

Keraamiliste töötasapinnad on erakordse kriimustuskindlusega, väga hea kuumataluvusega, ei ima sisse vedelikke ning lihtsasti hooldatavad. Keraamilised tasapinnad on tööstuslikult valmistatud ja koosnevad looduslikest komponentidest nagu liiv, savi ja sidusained.

Keraamiliste kivimaterjalide ainsaks miinuseks võib lugeda nende jäikust, tugeva ja otsese löögikorral võib see mõraneda, seega ei soovita keraamikat kasutada kohtades, kuhu on vaja paigutada väga raskeid esemeid.

Keraamilised toorikud on 12mm paksused ning 3200x1600mm mõõdus.

Kvartskivi välitingimustel

Caesarstone Outdoor kollektsioon pakub suurepäraseid füüsilisi ja ilmastikukindlaid omadusi, võimaldades selle kasutamist välitingimustes, ilma et see mõjutaks selle jõudlust, funktsionaalsust või välimust. Pinna algne värv püsib muutumatuna aja jooksul. Samuti taluvad need pinnad äärmuslikke temperatuure ja tingimusi, nagu kuumus ja külm, lumi ja vihm. Need on erakordselt vastupidavad, mittepoorsed, plekikindlad ja ei vaja erilist hooldust.

Caesarstone Outdoor kollektsiooni kuulub meie valikusse kuuluv 515 Palm Shade, mille kivitoorik on mõõtmetega 3040x1400mm ja paksusega 20mm.

Miks ei sobi tavalised kvartsipinnaga kivimaterjalid välitingimusteks?

Kuigi mineraalmaterjal on vastupidav ja ilmastikukindel, on Caesarstone’i tavalised pinnad valmistatud vaigust, mis on suhteliselt tundlik UV-kiirguse suhtes. Tavalised tehiskivitooted võivad aja jooksul UV-kiirguse mõjul värvi nähtavalt muuta. Seetõttu ei soovitata neid kasutada välitingimustes, kuna need ei suuda säilitada oma värvikirkust ja vastupidavust pikaajalise päikesevalguse käes.

Tootmine, disain ja paigaldus

Caesarstone kvartskivi on kuumuskindel, kuid nagu kõik kivimaterjalid, võib Caesarstone kahjustuda äkiliste ja kiirete pinnatemperatuuri muutuste tõttu. Kasutamiseks kaminarakendustes tuleks Caesarstone kvartskivi käsitleda pigem dekoratiivse elemendina ja seda ei tohiks kunagi kasutada kaminakasti või kaminasüdames. Peaksite alati konsulteerima kaminatootjaga, et tagada, et maksimaalne kuumus ei ületaks Caesarstone soovitusi.

Caesarstone kvarts pinnad on praktiliselt mittepoorsed ja sobivad ideaalselt köögialadele või kõikjale, kus toitu valmistatakse, kuna nad vähendavad oluliselt bakterite kasvu potentsiaali. Caesarstone kvarts pinnad on hallituse ja bakterite vabad. Tervisekaitse ja ohutuse ettevõtte (NSF) poolt heaks kiidetud vastavalt rahvusvahelistele NSF 51 sanitaarnõuetele, on Caesarstone pinnad tööstuses heaks kiidetud paigaldamiseks haiglates, restoranides, hotellides ja muudes kohtades.

Caesarstone kvartskivi on ideaalne köögivalamute tagaseinte jaoks pakkudes ühtset tööpinna värvi. See on täiuslik lahendus ettevalmistus- ja niisketesse tsoonidesse.

Caesarstone kvartskivi sobib induktsioonipliidiga kasutamiseks on oluline viidata tootja juhenditele, et tagada induktsioonipliidi õige paigaldus ventilatsiooni osas pliidi lähedal või selle ümber, et tagada õhuringlus pliidi sees olevates ventilaatorites. Gaasipliidi puhul tuleks arvestada 200mm kaugust tagaseinalt.

Kivi tuleks paigaldada köögikappidele/kapidele tugevate jalgade või sokli toega, mis tuleb koos fikseerida ja peavad olema loodis (mitte viltused), tasased ja kindlalt paigaldatud, et tagada liikumatuse tagamine pärast tööpinna paigaldamist.

Köögisaarte puhul soovitame alati tuge, kui üleulatuv osa on suurem, kui 300mm 20mm pakuse kiviga, et ei tekiks peale vajutades ära paindumist.

Põrandakivina võib kasutada Caesarstone kvartskivi, aga see ei hõlma eluaegset garantiid.

Caesarstone kivi renoveerimisel või lammutamise korral saab hõlpsasti ja ohutult eemaldada. Soovitame, et eemaldamine teostataks professionaali poolt, kuna on tehnilisi aspekte, mida arvestada, nt. kuidas käidelda raskete pindadega ja vältida kappide kahjustamist valamute ja pliidiplaadi eemaldamisel.

Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)