alt

SERVAPROFIILID

Servaprofiilid

Servaprofiilid algavad kergetest lõigetest, mis kaitsevad kivi nurkasi murdumise eest ja muudavad välimuse esteetilisemaks. Kes otsivad uhkemaid lahendusi siis on pakkuda ka ajastukindlalt stiilseid ogee lõikusi, mille S- kujuline vorm jättab igati premium väljanägemise. Lisaks on võimalik servatöötlustega muuta tasapinna välimust kas siis õhemaks või liimides lisa elemente saab tekitada võimsalt massiivset välimust, sealjuures säilitades tasapinnale võimalikult kerge kaalu.

A

- Sirge serva poleering, mille serva faas on kuni 3 mm ning alumine äär on tavaline faas.

A2

- Sirge serva poleering, mille serva raadius on ~ 5 mm. Alumine äär on tavaline faas.

B

- Poolümar profiil, mille ühe serva raadius on kuni 15 mm. Alumine äär on tavaline faas.

B2

- Täisümar profiil, mille ülemise ja alumise serva raadius on 15 mm. Jätab visuaalselt õhema mulje.

E

- Kasutatakse juhul, kui on vajalik, et detail oleks kerge, aga näeks välja samas massiivne või soovitakse, et kivi esiserv oleks visuaalselt paksem.

E2

- Kasutatakse kivil massiivse efekti tekitamiseks. Enamasti leiab kasutust köögisaarel või köögisaare jalgadel massiivsuse tekitamisel.

E10

- Massiivse serva tekitamiseks välja töötatud profiil, mis on 10 kraadise kalde all.

C

- A2 profiilile sarnane. Profiil on töödeldud nii alt, kui ülevalt – profiil ise on veidi kaldus.

C2

- Visuaalselt õhem servatöötlus. Esiserva minimaalne faas jätab klassikalise ja puhta mulje. Alt suure faasiga 45 kraadise nurga all.

C3

- Alt suure faasiga 30 kraadise nurga all. Servatöötlus muudab toote visuaalselt õhemaks, ümar esiserv jätab pehme mulje. Sobib hästi näiteks suurel laual, kui on soov jätta mulje, nagu kivi oleks peenike.

D2

- Kasutatakse üleminekul näiteks kaminaesise kivi puhul.

F

- Kahe sama paksu või eri paksusega kivide kokku liimimisel saavutatakse massiivsem välimus. Hea kasutada seal, kus tähtis on detaili kaal – näiteks kruiisilaevadel.

Antiik

- Küljelt moodustab antiikne serv “S” kuju. See on sageli kõige keerukam serv, mida graniidist valmistajad pakuvad. Profiili kasutatakse traditsioonilisema ilme saavutamiseks.

Antiik 2

- Küljelt moodustab antiikne serv “S” kuju. See on sageli kõige keerukam serv, mida graniidist valmistajad pakuvad. Profiili kasutatakse traditsioonilisema ilme saavutamiseks. Võrreldes Antiik-profiiliga on Antiik 2-profiili raadius nõgusam.
Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)