alt

VALAMUD

Valamud

Meil on pakkuda hulga valamuid, millel omakorda on hulge erinevaid toone, mis laseb leida sobiv valamu igat tooni kivile. Lisaks tasub läbi mõelda, millise kinnitusega soovid valamut tasapinnasse paigaldada.
alt

Rodi Box Lux 50

alt

Schock Quadro N-100 BETON

alt

Schock Quadro N-100 ALPINA

alt

Schock Soho N-100 MAGMA

alt

Franke KNG 110-52 ONYX

Erinevad kinnitused

1. Ideaalne

Tasapinnaline disain on väga sarnane õhukese ülaservaga profiiliga, kuid esimesel juhul on ülaserv tööpinnaga täiesti samal tasapinnal. Selle saavutamiseks tuleb tööpinnast servakontuur välja freesida. Valamu tuleb paigaldada nii, et freesitud osa oleks kaetud. Kaks materjali (valamu ja tööpind) kohtuvad samal kõrgusel.

image 84

2. Süvistatud

See klassikaline paigaldusmeetod tähistab valamu paigaldamist tööpinnas olevasse eelnevalt ettevalmistatud avasse ülaltpoolt. See sobib kõige erinevama kuju, suuruse ja stiiliga valamute korral. Võite olla kindel, et mõni seda tüüpi valamu sobib stiili poolest teie kööki.

image 81

3. Pealt

Õhukese ülaservaga valamu paigaldatakse täpselt samamoodi nagu tavapärane tööpinnasisene valamu. Tänu õhukesele servaprofiilile on tööpinna ja valamu üleminek peaaegu märkamatu.

image 79

4. Alt

Tööpinna alla paigaldatud valamud tekitavad sileda katkematu pinna, mis on eriti nauditav graniidist, puidust või muust tugevast materjalist tööpindade korral. Tööpinna alla paigutatuna tekib servadeta viimistlus, mille puhastamine on lihtne ja mis sobitub täiuslikult köögi keskkonda.

image 83