alt

RIIULID KIVIST

Riiulid kivist

Kui teil on vanu riiuleid, laudu või kummuti pealseid, millel on aja jooksul kulumisjäljed ja kriimustused, siis võite anda neile uue elu loodus– või kvartskivi tasapindade abil. See annab teie vanale mööblile täiesti uue välimuse, mis on samas ka vastupidav ja stiilne.
Kasutades loodus- või kvartskivi tasapindu saate oma mööblile unikaalse ja omanäolise välimuse. Kivid on saadaval erinevates värvitoonides, tekstuuri ja viimistlusega nii, et saate valida just teie stiilile sobiva variandi. Kivi tasapinnad on vastupidavad ning lisavad teie mööblile elegantsi ja kaasaegset tunnet.
Kui soovite oma vanale mööblile uut elu sisse puhuda on loodus- või kvartskivi tasapindade kasutamine suurepärane võimalus. See võib olla ka keskkonnasõbralik valik, kui soovite vältida uue mööbli ostmist ja säästa ressursse.
Kokkuvõtteks loodus- või kvartskivi tasapindade kasutamine on suurepärane viis kuidas anda vanadele riiulitele, laudadele ja kummuti pealsetele uus ja stiilne välimus. Oleme omanäoline ja looge oma kodu interjööri ainulaadne ja kaasaegne lahendus!
Pildil olev vana riiul on kaetud Caesarstone Rugged Concrete kvartskiviga.
Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)