alt

SCHOCK QUADRO N-100 BETON

Concrete Schock Quadro joonis
Concrete Schock Quadro joonis

Schock Quadro N-100 BETON

Alternatiivnimi

Vajutusnupuga köögivalamu, aluskapp 600mm

Üldmõõtmed
550 x 430 mm

Valamu mõõtmed
490 x 370 x 200 mm

Valamu sügavus
200mm

Materjal
Silgraniit

Laoseis: Laos
Kinnitused
 • 1. Pinnaga tasa

  See klassikaline paigaldusmeetod tähistab valamu paigaldamist tööpinnas olevasse eelnevalt ettevalmistatud avasse ülaltpoolt. See sobib kõige erinevama kuju, suuruse ja stiiliga valamute korral. Võite olla kindel, et mõni seda tüüpi valamu sobib stiili poolest teie kööki.

 • 2. Alt

  Tööpinna alla paigaldatud valamud tekitavad sileda katkematu pinna, mis on eriti nauditav graniidist, puidust või muust tugevast materjalist tööpindade korral. Tööpinna alla paigutatuna tekib servadeta viimistlus, mille puhastamine on lihtne ja mis sobitub täiuslikult köögi keskkonda.

 • 3. Pealt

  Õhukese ülaservaga valamu paigaldatakse täpselt samamoodi nagu tavapärane tööpinnasisene valamu. Tänu õhukesele servaprofiilile on tööpinna ja valamu üleminek peaaegu märkamatu.

 • 4. Ideaalne

  Tasapinnaline disain on väga sarnane õhukese ülaservaga profiiliga, kuid esimesel juhul on ülaserv tööpinnaga täiesti samal tasapinnal. Selle saavutamiseks tuleb tööpinnast servakontuur välja freesida. Valamu tuleb paigaldada nii, et freesitud osa oleks kaetud. Kaks materjali (valamu ja tööpind) kohtuvad samal kõrgusel.

Leia sobilik kivi
302 Metallio Black

302 Metallio Black

Blanche

Blanche

7110 Burnt Cordite (Black)

7110 Burnt Cordite (Black)

6600 Nougat

6600 Nougat

Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)