alt

KIVIST KÖÖGITASAPINNAD

Kivist köögitasapinnad

Kivitasapind on vastupidav, vajab minimaalset hooldust ja taluvad igapäeva tegevustega kaasnevaid õnnetusi ja äpardusi. Ainulaadsus on võtmesõna kivitasapindadel- aegumatud mustrid ja klassikalised toonid mida loodus maalib teevad sinu interjööri aegumatuks, see on nagu tuleleek mida sa ei väsi vaatamast.

Kuidas valida kivist köögitasapind?

Kui oled oma köögi uuendamiseks valimas vastupidavat ja stiilset köögitasapinda, siis kivitasapind võib olla suurepärane valik. Kivitasapind , nagu kvarts, graniit või marmor pakuvad mitmeid eeliseid, kuid oluline on teha läbimõeldud valik vastavalt vajadusele ja eelarvele.

Esmalt kaalu köögi kasutust. Kui armastad aktiivset kokkamist ja tahad, et tasapind oleks vastupidav kriimustustele ja kuumusele, siis graniit võib olla ideaalne valik.

Teiseks arvesta hooldusega. Kvarts on hea valik, kui soovid madalat hoolduskoormust, kuna see on vastupidav plekkidele ja kriimustustele. Samuti veendu, et valitud kivitasapind oleks lihtsasti puhastatav ja vastaks sinu igapäevastele vajadustele.

Marmor seevastu lisab köögile elegantse ja luksusliku ilme, kuid on tundlikum plekkide ja happeliste ainete suhtes.

Kaalu stiili, kivitasapindade valik on lai, alates looduslikest mustritest kuni ühtlaste värvitoonideni. Vali midagi, mis sobib hästi köögi üldise stiili ja värvigammaga.

Lõpuks, kuid mitte vähem oluline, pea meeles eelarvet. Erinevad kivimaterjalid ja viimistlused võivad oluliselt erineda hinnas. Leia tasakaal oma eelarve ja soovitud omaduste vahel, et saavutada ideaalne kombinatsioon vastupidavusest, stiilist ja taskukohasusest.

Pinnatöötlused
Antiik

Pinnatöötlus, mis annab kivile antiikse mulje, pind on pehme ja tekstuurne

Leather

Pinna harjamise käigus saadakse kergelt reljeefne/nahkne pind.

Matt

Matt pind on sile, kuid tuhm või minimaalselt peegeldav.

Poleeritud

Poleeritud pinnatöötlus on läikiv ja peegel efektiga. Seda tüüpi viimistlus sobib peaaegu kõikide kivide jaoks. Poleeritud plaate kasutatakse peamiselt siseruumides.

Võimalikud servaprofiilid
A
A2
B
B2
E
E2
E10
C
C2
C3
D2
F
Antiik
Antiik 2
Valamud ja kinnitused

 • 1. Pealt

  Õhukese ülaservaga valamu paigaldatakse täpselt samamoodi nagu tavapärane tööpinnasisene valamu. Tänu õhukesele servaprofiilile on tööpinna ja valamu üleminek peaaegu märkamatu.

 • 2. Pinnaga tasa

  See klassikaline paigaldusmeetod tähistab valamu paigaldamist tööpinnas olevasse eelnevalt ettevalmistatud avasse ülaltpoolt. See sobib kõige erinevama kuju, suuruse ja stiiliga valamute korral. Võite olla kindel, et mõni seda tüüpi valamu sobib stiili poolest teie kööki.

 • 3. Ideaalne

  Tasapinnaline disain on väga sarnane õhukese ülaservaga profiiliga, kuid esimesel juhul on ülaserv tööpinnaga täiesti samal tasapinnal. Selle saavutamiseks tuleb tööpinnast servakontuur välja freesida. Valamu tuleb paigaldada nii, et freesitud osa oleks kaetud. Kaks materjali (valamu ja tööpind) kohtuvad samal kõrgusel.

 • 4. Alt

  Tööpinna alla paigaldatud valamud tekitavad sileda katkematu pinna, mis on eriti nauditav graniidist, puidust või muust tugevast materjalist tööpindade korral. Tööpinna alla paigutatuna tekib servadeta viimistlus, mille puhastamine on lihtne ja mis sobitub täiuslikult köögi keskkonda.

Pliidi kinnitused
Pinnaga tasa Pinnaga tasa

Pinnaga tasa

Pliit kinnitakse töötasapinna sisse nii, et see moodustab tasase pinna kiviga.

Pealt Pealt

Pealt

Pliidi serv peidab ära tasapinna kivisse tehtud augu täielikult. Pliidiava servi ei töödelda.

3D visualiseering
Caesarstone’i kvartis tasapindade 3D visualiseering, mis aitab teha teadlikuma valiku Vaata 3D visualiseeringut
Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)