alt

EMPIRA WHITE

Empira White
on lisatud hinnapäringusse
Empira White_1-min Empira White_3-minEmpira White_2-min
Empira White_1-min Empira White_3-minEmpira White_2-min

Empira White

Empira White on ainulaadne marmorist kvarts. Selle klassikaline valge alus on värvitud kõige puhtamates toonides.

Caesarstone logo

Slabi suurus: 3340x1640mm

Pinnatöötlus: Poleeritud

Paksus: 20mm

Peamised kasutusalad:
Aknalauad Köögitasapinnad Riiulid Vannituba
Laoseis: Laos
KVARTS

Kvartsi näol on tegemist kunstkiviga, tema värvitoonid ja struktuur alati ühtlased ning materjali poorsus on viidud miinimumini.

Mida väiksem on materjali poorsus, seda hügieenilisem ning kergemini puhastatav ta on. Lisaks leiab kvartside hulgast, võrreldes looduskividega, märgatavalt suurema värvivaliku just heledate toonide osas.

Tutvu ka tasapinna paigaldamisega Loe paigaldusest
Servaprofiilid

A

A2

B

B2

Hooldus

Kvartskivi on tööstuslikult toodetud materjal, mis sisaldab üle 93 % ulatuses looduslikke koostisaineid ja vähemal määral muidu koostisosi õige värvitooni ja konsistentsi hoidmiseks. Töötasapinna valmistamiseks lõigatakse kvarts sobivaks suuruseks ning servad ja pind töödeldakse. Kvartsist töötasapinnad on vastupidavad, veekindlad, lihtsasti hooldatavad ja kestavad sobiva hooldamise korral väga kaua.

Igapäevane puhastamine

Kvartsist tasapinna igapäevaseks puhastamiseks soovitame kasutada niisket (mikrokiududest) lappi, sooja vett ja vajadusel neutraalset (ph7), õrnalt leeliselist (pH8-10) või õrnalt happelist (pH 4-6) pesuvahendit. Eelistada võiks neid vahendeid, mis on spetsiaalselt mõeldud kvartskivile. Vältima peaks väga happelisi ja pleegitusaineid sisaldavaipuhastus- vahendeid. Kivi pind on tundlik ka abrasiivsete materjalide suhtes.

Plekkide vältimine ja eemaldamine

Vältige kemikaalide ja söövitavate ainete sattumist tasapinnale. Parim viis plekkidest hoidumiseks on mustuse kohene eemaldamine tasapinnalt, et see ei saaks kuivada. Puhastamiseks peaks piisama majapidamispaberist, veest ja pesuvahendist. Tugevamate plekkide eemaldamiseks soovitame kasutada spetsiaalseid kvartskivi jaoks mõeldud vahendeid või või kodukeemiat, mille pH jääb vahemikku 4-10 (Fairy. klaasipesuvahend, Cif, katlakivieemaldaja jne). Peale vahendi kasutamist soovitame pesta töötasapindu veelkord vee ja pesuvahendiga.

Kuumakahjustuste ja kriimustuste vältimine

Kvartskivi ei ole täielikult kuumakindel, talub kuuma ainult lühiajaliselt. Tööpinnale võib jääda kuumakahjustus (nt. kuuma toidunõu põhja jälg) seetõttu, et kõrgel temperatuuril hakkab kvartskivi koostises olev vaik sulama. Näiteks tuliste esemete asetamisel peeglikilde sisaldavale pinnale on kuumaaluste kasutamine rangelt soovituslik, vältimaks pinna kahjustumist. Me ei soovita kuumade esemete asetamist otse nende pindadele isegi mitte ajutiselt.

Sarnased kivid
5211 Noble Grey

5211 Noble Grey

Calacatta Nuvo

Calacatta Nuvo

Turbine grey

Turbine grey

Moorland Fog

Moorland Fog

Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)