alt

4003 SLEEK CONCRETE

4003 Sleek Concrete
on lisatud hinnapäringusse
4003_Sleek_Concrete_3-min 4003_Sleek_Concrete_1-minImage-minImage (1)-min
4003_Sleek_Concrete_3-min 4003_Sleek_Concrete_1-minImage-minImage (1)-min

4003 Sleek Concrete

Sooja hallika põhjaga kivi. Parim lahendus neile, kes otsivad modernset välimust, kuid kergesti hooldatavat pinda.

Caesarstone logo

Päritolumaa: Caesarstone

Slabi suurus: 3040x1420mm

Pinnatöötlus: Matt

Paksus: 20mm, 30mm

Peamised kasutusalad:
Aknalauad Köögitasapinnad Riiulid Vannituba
Laoseis: Laos
KVARTS

Kvartsi näol on tegemist kunstkiviga, tema värvitoonid ja struktuur alati ühtlased ning materjali poorsus on viidud miinimumini.

Mida väiksem on materjali poorsus, seda hügieenilisem ning kergemini puhastatav ta on. Lisaks leiab kvartside hulgast, võrreldes looduskividega, märgatavalt suurema värvivaliku just heledate toonide osas.

Tutvu ka tasapinna paigaldamisega Loe paigaldusest
Servaprofiilid

A

A2

B

B2

Hooldus

Kvartskivi on tööstuslikult toodetud materjal, mis sisaldab üle 93 % ulatuses looduslikke koostisaineid ja vähemal määral muidu koostisosi õige värvitooni ja konsistentsi hoidmiseks. Töötasapinna valmistamiseks lõigatakse kvarts sobivaks suuruseks ning servad ja pind töödeldakse. Kvartsist töötasapinnad on vastupidavad, veekindlad, lihtsasti hooldatavad ja kestavad sobiva hooldamise korral väga kaua.

Igapäevane hooldamine

Kvartsist tasapinna igapäevaseks puhastamiseks soovitame kasutada niisket (mikrokiududest) lappi, sooja vett ja vajadusel neutraalset (pH7), õrnalt leeliselist (pH8-10) või õrnalt happelist (pH 4-6) pesuvahendit. Eelistada võiks neid vahendeid, mis on spetsiaalselt mõeldud kvartskivile, kuid igapäevaseks hoolduseks sobib ka nõudepesu- või klaasipesuvahend (nt. Frosch). Vältima peaks väga happelisi ja pleegitusaineid sisaldavaid puhastusvahendeid. Kivi pind on tundlik ka abrasiivsete materjalide suhtes – mikrokahjustusi võib tekitada nii traatkäsn kui juhuslik liivatera pesulapi küljes.

Pikaajaline hooldamine

Poleeritud kvartsist töötasapinnad ei vaja impregneerimist juhul, kui neid kasutatakse siseruumides. Ülejäänud pinnatöötlustega töötasapinnad samuti tavakasutusel impregneerimist ei vaja.

Plekkide vältimine ja eemaldamine

Kvartskivist pinda tuleks plekkide eest hoolikalt kaitsta. Vältige kemikaalide ja söövitavate ainete sattumist tasapinnale. Parim viis plekkidest hoidumiseks on mustuse kohene eemaldamine tasapinnalt, et mustus ei saaks kuivada. Puhastamiseks peaks piisama majapidamispaberist, veest ja pesuvahendist. Tugevamate plekkide eemaldamiseks soovitame kasutada spetsiaalseid kvartskivi jaoks mõeldud vahendeid. Peale vahendi kasutamist soovitame pesta töötasapindu veelkord vee ja pesuvahendiga.

Kuumakahjustuste ja kriimustuste vältimine

Kvartskivi ei ole täielikult kuumakindel, talub kuuma kuni 170 kraadi. Tööpinnale võib jääda kuumakahjustus (nt. kuuma toidunõu põhja jälg) seetõttu, et kõrgel temperatuuril hakkab kvartskivi koostises olev vaik sulama. Näiteks tuliste esemete asetamisel peeglikilde sisaldavale pinnale on kuumaaluste kasutamine rangelt soovituslik, vältimaks pinna kahjustumist. Me ei soovita kuumade esemete asetamist otse nende pindadele isegi mitte ajutiselt. Kuigi kvartskivi on üsna kriimustuste kindel, soovitame siiski võimalike kahjustuste vältimiseks kasutada alati lõikealuseid.

Sarnased kivid
Blanche

Blanche

7110 Burnt Cordite (Black)

7110 Burnt Cordite (Black)

6600 Nougat

6600 Nougat

4600 Organic White

4600 Organic White

Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)