alt

PÕRANDA KIVIST TASAPINNAD

Tasapinnad põrandale

Välitingimustesse sobivaimaks lahenduseks on alati põletatud pinnaga graniit ning selle kasutusvaldkonnad, lisaks treppidele on ka grillmajade põrandad, terrassi ning aedade käiguteed. Siseruumides on vaieldamatuks lemmikuks marmor, mis hoiab ruumi temperatuuri mõnusalt sobiv ka kuumadel suvepäevadel ning lisab ajatut elegantsi Sinu kodusse.

Kuidas valida kivi?

Oma kodu või äriruumide põranda valikul on oluline leida tasapind, mis vastab nii stiililisele eelistusele, kui ka praktilistele vajadustele. Pakume mitmekesiseid lahendusi, millest valida vastavalt nii siseruumide, kui ka välitingimuste nõudmistele.

Välitingimustesse: Põletatud Pinnaga Graniit

Kõige sobivam lahendus välitingimustesse, näiteks grillmajade põrandatele, terrassidele ja aedade käiguteedele on alati põletatud pinnaga graniit. See mitte ainult talub ilmastiku mõjusid, vaid lisab ka vastupidavust ja elegantsi. Pakume laias valikus graniiditasapindu, mis vastavad erinevate välitingimuste vajadustele, sealhulgas treppidele.

Siseruumides:  Marmorist

Marmor on siseruumides vaieldamatuks lemmikuks pakkudes ajatut elegantsi ja mugavust. Marmorpõrandad ei ole mitte ainult visuaalselt kaunid, vaid hoiavad ruumi temperatuuri mõnusalt sobivana ka kuumadel suvepäevadel. Meie valikust leiad mitmeid marmortasapindu, mis rahuldavad ka kõige nõudlikumaid maitseid.

Siseruumides: Kvarts ja Keraamika

Lisaks marmorile on ideaalseks valikuks siseruumides ka kvarts ja keraamika. Need materjalid ühendavad endas funktsionaalsuse, vastupidavuse ja kaasaegse stiili. Kvarts ja keraamika on vastupidavad ja lihtsasti hooldavad.

 

Pinnatöötlused
Antiik

Pinnatöötlus, mis annab kivile antiikse mulje, pind on pehme ja tekstuurne

Leather

Pinna harjamise käigus saadakse kergelt reljeefne/nahkne pind.

Matt

Matt pind on sile, kuid tuhm või minimaalselt peegeldav.

Poleeritud

Poleeritud pinnatöötlus on läikiv ja peegel efektiga. Seda tüüpi viimistlus sobib peaaegu kõikide kivide jaoks. Poleeritud plaate kasutatakse peamiselt siseruumides.

Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)