alt

KUIDAS HOOLDADA KIVI?

Kuidas hooldada Kvartsi?

Kvartskivi on tööstuslikult toodetud materjal, mis sisaldab üle 93% ulatuses looduslikke koostisaineid ja vähemal määral muid koostisosi õige värvitooni ja konsistentsi hoidmiseks. Töötasapinna valmistamiseks lõigatakse kvarts sobivaks suuruseks ning servad ja pind töödeldakse.
Kvartsist töötasapinnad on vastupidavad, veekindlad, lihtsasti hooldatavad ja kestavad õige hooldamise korral väga kaua.

alt

Kuidas hooldada Graniiti?

Graniit on sajaprotsendiliselt looduslik, unikaalse värvuse ja mustriga materjal. Töötasapind valmistatakse maailma eri osades maapõuest kaevandatud graniidist, mis lõigatakse sobivaks suuruseks ning mille servad ja pind töödeldakse. Graniidist töötasapinnad on vastupidavad, kuumakindlad ning säilivad regulaarse ja õige hoolduse korral väga kaua.

Kuidas hooldada Marmorit?

Marmor on sajaprotsendiliselt looduslik, unikaalse värvuse ja mustriga materjal. Töötasapind valmistatakse maapõuest kaevandatud marmorist, mis lõigatakse sobivaks suuruseks ning servad ja pind töödeldakse. Marmorist töötasapinnad on vastupidavad vaid õige ja regulaarse hooldamise korral.

alt

Kuidas hooldada Kvartsiiti?

Kvartsiit on settekivi ehk kivim, mis koosneb peamiselt kvartsist. Kvarts on mineraal, mis on üks kõvemaid maakoores leiduvaid aineid. Kvartsiiti võib leida erinevates värvides, olenevalt sellest, millised teised mineraalid on kivimit koosseisus sisaldunud. Üldiselt on heledates toonides, mille eripäraks on valged, hallid ja beežid toonid.

Meie kontor
ja tootmishoone

Tartu

Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)