alt

KVARTSIST DUŠŠI TAGASEINAD

Kvartsist dušši tagaseinad

Vannitoad on üks olulisemaid ruume meie kodus ning seetõttu on tähtis, et see oleks hubane ja isikupärane. Üks viis kuidas oma vannituba värskendada ja muuta see kaasaegsemaks on paigaldada dušši tagaseinale kvartskivi plaadid.

Kvartskivi on looduslik materjal, mis on saadaval erinevates värvitoonides ja mustrites. Selle omaduste hulka kuuluvad tugevus, vastupidavus ja lihtne hooldamine mistõttu on see populaarne valik vannitoa seinakatete jaoks.

Kui soovite oma vannituppa kvartskivi plaate paigaldada, siis võite alustada kivide valimisest. Kivisepa kodulehel on suur valik kvartskivi plaate erinevate värvide ja mustritega, et leida just teie stiiliga sobiv valik. Meie kivivalikus on midagi nii traditsioonilise, kui ka kaasaegse maitse jaoks.

Siit leiate meie kvarstkivide valiku: https://www.kivisepad.ee/kivid/kvarts/

Kui olete oma valiku teinud võite võtta meiega ühendust, et saada hinnapakkumine ja lisainformatsiooni. Meie professionaalne meeskond aitab Teil valida õiged kvartskivi plaadid ning aitame paigaldada need vannituppa nii, et see vastaks teie ootustele ja soovidele.

Kokkuvõttes on kvartskivi plaadid suurepärane valik, kui soovite oma vannituba värskendada ja muuta see kaasaegsemaks.

Võtke meiega ühendust, et saada lisainformatsiooni https://www.kivisepad.ee/kontakt/

Kivist vannitoa tasapind valamuga 500€
Valikus üle 40 erineva kivi
Hind sisaldab Gustavsbergi valamut
Kivi mõõt vastavalt Sinu soovile (kuni 1.4x0.6m)